Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Chełmie. Nie żyje dwóch 19-latków

Utworzony przez ks.ADAM, 15 stycznia 2011 r. o 09:52 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Ja nigogo nie oczerniam. Zastanawiam tylko kiedy idioci i mordercy w blaszanych puszkach przestana zabijac ludzi. Szlag mnie trafia jak słysze ze przez jakiegos gówniarza ktoś ginie. Koledzy mu zaufali,wsiedli z nim do auta sadzac ze nie zrobi niczego głupiego. A tu klops Game Over. i przez kogo teraz płacza rodziny tych dwuch pasazerów. Co czuja ich dziewczyny?
przeciez on nie zabil celowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ludzie!!!!!opanujcie się!!!!! przeczytajcie sobie parę stron wstecz. ta tragedia stała sie dla Was wszystkich tylko podstawą do wyzywania się!!!!co drugie słowo jakieś bluzgi lecą. Teraz to nie jest czas na "gdybanie" i wymądrzanie się. Dwóm chłopakom już życia nie przywrócicie, a ten który żyje na pewno będzie miał świadomość tego co zrobił i bez Waszych pouczających mądrości życiowych:/ Nieznajomych proszę, nie oceniajcie i nie oczerniajcie! A znajomi i przyjaciele lepiej pomogą swoim zmarłym kolegom i temu żyjącemu jeżeli pójdą pomodlić się za nich do kościoła a nie bluzgać na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onaona napisał:
No ludzie!!!!!opanujcie się!!!!! przeczytajcie sobie parę stron wstecz. ta tragedia stała sie dla Was wszystkich tylko podstawą do wyzywania się!!!!co drugie słowo jakieś bluzgi lecą. Teraz to nie jest czas na "gdybanie" i wymądrzanie się. Dwóm chłopakom już życia nie przywrócicie, a ten który żyje na pewno będzie miał świadomość tego co zrobił i bez Waszych pouczających mądrości życiowych:/ Nieznajomych proszę, nie oceniajcie i nie oczerniajcie! A znajomi i przyjaciele lepiej pomogą swoim zmarłym kolegom i temu żyjącemu jeżeli pójdą pomodlić się za nich do kościoła a nie bluzgać na forum.
jestem od paru stron na bierzaco i wiem, ze jest tylko uswiadamianie nieswiadomym co bylo przyczyna wypadku, jakos wyzywania jako takiego nie zauwazylem od dluzszego czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
przeciez on nie zabil celowo...
Tak i nie wiedział ze przy duzej predkosci moze nie zapanowac nad autem,zwłaszcza w takich warunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten co żyje nie był kierowcą, wiec z łaskowosci swojej przestańcie oczerniac jak nic nie wiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzice powinni pomyslec zanim dadzą takiemu kasę na prawko !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yhy napisał:
jestem od paru stron na bierzaco i wiem, ze jest tylko uswiadamianie nieswiadomym co bylo przyczyna wypadku, jakos wyzywania jako takiego nie zauwazylem od dluzszego czasu
wlasnie nieswiadomi uswiadamiaja:,,nieswiadomych"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
przeciez on nie zabil celowo...
celowo nie, dlatego bedzie odpowiadal za nieumyślne spowodowanie śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Tak i nie wiedział ze przy duzej predkosci moze nie zapanowac nad autem,zwłaszcza w takich warunkach.
a co uwazasz ze mial to zaplanowane wez sie zastanow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwia napisał:
rodzice powinni pomyslec zanim dadzą takiemu kasę na prawko !!!
zastanow ie dziewczyno nie szukaj tutaj winy w rodzicach :(mowiac ,,TAKIEMU"co masz na mysli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yhy napisał:
celowo nie, dlatego bedzie odpowiadal za nieumyślne spowodowanie śmierci
ale niektorzy tutaj uwazaja ze celowo to zrobil;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi dlaczego tak wszyscy bronicie sprawcy wypadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
df napisał:
Ten co żyje nie był kierowcą, wiec z łaskowosci swojej przestańcie oczerniac jak nic nie wiecie.
ten co przezyl to kierowal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Powiedzcie mi dlaczego tak wszyscy bronicie sprawcy wypadku?
nikt nikogo nie broni tylko mowi zeby nie oczerniac jak nie wiemy jak naprawde bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to nasz znajomy, i jakbys go znał to tez bys go bronił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
a co uwazasz ze mial to zaplanowane wez sie zastanow...
Wiem ze nie miał. Al po jaką kur.. jechał z tak duza predkoscia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw dowiedzcie jak było naprawdę a nie gadacie jakieś bzdury !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yhy - a nie można by się było pozbyć w niektórych wypowiedziach tej łaciny podwórkowej? na pewno to jakiś środek ekspresji ale juz do przesady. tym bardziej że wiele wpisów dotyczy zmarłych. poza tym ja uważam że dzisiejszy dzień nie jest najlepszy żeby coś komuś "uświadamiać". dziś do nikogo nie trafią żadne argumenty. oczywiście kierowca mógł przewidzieć....ale niestety wg mnie dwie największe ułomności człowieka to właśnie nieprzewidywalność. czy gdybyśmy mogli wszystko przewidzieć świat nie byłby idealny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XyZ napisał:
Najpierw dowiedzcie jak było naprawdę a nie gadacie jakieś bzdury !
Tez jestem tego zdania, bo tu nie dociera do niektorych ludzi jak jest naprawde, jak sie czuja znajomi tych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiece kto prowadził! przestańcie osądzać i wymyślać co raz lepsze historie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 13 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...